O nas

Jesteśmy firmą rodzinną o profilu usługowym, nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Specjalizujemy się w montażu wkładów kominowych, uszczelnianiu kominów, montażu zewnętrznych kominów dwu-płaszczowych, a także frezowaniu przewodów murowanych. Wieloletnie doświadczenia oraz nabyta wiedza pozwalają nam z powodzeniem spełniać oczekiwania wszystkich Klientów.

MISJA:

Rozwijamy nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystując najwyższe standardy oraz najlepsze praktyki branży kominowej, aby poprawić jakość życia i bezpieczeństwo – na miarę XXI wieku.

WIZJA:

Wszystko do komina pragnie być wzorem i przykładem w branży kominowej jako firma oferująca kompleksowe rozwiązania. Chcemy zdobyć zaufanie Klientów naszym profesjonalnym podejściem do każdego realizowanego projektu, oferując bezpieczne, przyjazne i korzystne programy inwestycyjne.

Wartości:

– Uczciwość i wiarygodność

Kierujemy się uczciwością w każdym aspekcie pracy. Naszą codzienną postawą budujemy wiarygodność marki i zdobywamy zaufanie Klientów.

– Najwyższa jakość obsługi

Wysoka jakość usług to standard. Budujemy relacje z Klientami indywidualnie, dzięki czemu znamy ich oczekiwania i znajdujemy najlepsze rozwiązania.

– Bezpieczeństwo

Pragniemy, by Klienci czuli się z nami bezpiecznie. Wywiązujemy się z powierzonych nam projektów rzetelnie i profesjonalnie, co sprawia, że można nam zaufać.

 

Właściciel

     Jakub Szatkowski